PBLS4003D,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBLS4003D,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP
Ngā Rauemi: PBLS4003D,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBLS4003D,115
Tau Wae PBLS4003D,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga TRANS NPN PREBIAS/PNP 0.6W 6TSOP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 997273 pcs Pepa Raraunga PBLS4003D,115.pdf
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V, 40V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 310mV @ 100mA, 1A
Momo Pukapuka 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Pūrere Pūrere Whakarato 6-TSOP
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 600mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SC-74, SOT-457
Ētahi Ingoa 1727-5698-2
568-7239-2-ND
PBLS4003D T/R
PBLS4003D T/R-ND
PBLS4003D,115-ND
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 150MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 40V 100mA, 700mA 150MHz 600mW Surface Mount 6-TSOP
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 300 @ 100mA, 5V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA, 100nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA, 700mA Tau Wae Tuakiri PBLS4003