PBLS4001Y,115
NexperiaNexperia
PBLS4001Y,115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBLS4001Y,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TRANS NPN PREBIAS/PNP 6TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBLS4001Y,115
Tau Wae PBLS4001Y,115 Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 477544 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V, 40V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 350mV @ 50mA, 500mA
Momo Pukapuka 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Pūrere Pūrere Whakarato 6-TSSOP
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 2.2 kOhms
Resistor - Base (R1) 2.2 kOhms Mana - Max 300mW
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa 1727-5695-1
568-7235-1-ND
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 300MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 40V 100mA, 500mA 300MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 20mA, 5V / 150 @ 100mA, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA, 500mA Tau Wae Tuakiri PBLS4001