PBLS1503Y,115
NexperiaNexperia
PBLS1503Y,115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBLS1503Y,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua TRANS NPN PREBIAS/PNP 6TSSOP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBLS1503Y,115
Tau Wae PBLS1503Y,115 Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 709245 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V, 15V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 250mV @ 50mA, 500mA
Momo Pukapuka 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Pūrere Pūrere Whakarato 6-TSSOP
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 300mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Ētahi Ingoa 1727-5688-2
568-7222-2-ND
PBLS1503Y T/R
PBLS1503Y T/R-ND
PBLS1503Y,115-ND
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 280MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 15V 100mA, 500mA 280MHz 300mW Surface Mount 6-TSSOP
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 150 @ 100mA. 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA, 100nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA, 500mA Tau Wae Tuakiri PBLS1503