BZT52-C33X
NexperiaNexperia
BZT52-C33X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52-C33X
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 33V 350MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52-C33X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52-C33X
Tau Wae BZT52-C33X Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 33V 350MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3567489 pcs Pepa Raraunga BZT52-C33X.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 33V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6.1% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 350mW
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa 1727-7691-2
BZT52-C33X-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 33V 350mW ±6.1% Surface Mount SOD-123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 23.1V