BZT52-C30J
NexperiaNexperia
BZT52-C30J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BZT52-C30J
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ZENER 30V 350MW SOD123
Ngā Rauemi: BZT52-C30J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BZT52-C30J
Tau Wae BZT52-C30J Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ZENER 30V 350MW SOD123 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1451298 pcs Pepa Raraunga BZT52-C30J.pdf
Ngaohihi - Zener (Ingoa) (Vz) 30V Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 900mV @ 10mA
Te manawanui ±6.7% Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123
Raupapa Automotive, AEC-Q101 Mana - Max 350mW
Packaging Original-Reel® Paa / Case SOD-123
Ētahi Ingoa 1727-8134-6 Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tae (Max) (Zzt) 40 Ohms Whakaahuatanga Taipitopito Zener Diode 30V 350mW ±6.7% Surface Mount SOD-123
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 50nA @ 21V