BAS40-07V,115
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40-07V,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666
Ngā Rauemi: BAS40-07V,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40-07V,115
Tau Wae BAS40-07V,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1065064 pcs Pepa Raraunga BAS40-07V,115.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-666 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOT-563, SOT-666 Ētahi Ingoa 1727-1560-2
568-11085-2-ND
BAS40-07V T/R
BAS40-07V T/R-ND
BAS40-07V,115-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Tono Schottky
Te Whirihoranga Diode 2 Independent Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 2 Independent Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SOT-563, SOT-666
I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 40V I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120mA (DC)