BAS40-06W,115
NexperiaNexperia
BAS40-06W,115 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BAS40-06W,115
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323
Ngā Rauemi: BAS40-06W,115.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BAS40-06W,115
Tau Wae BAS40-06W,115 Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2234017 pcs Pepa Raraunga BAS40-06W,115.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Max) @ Ki te 1V @ 40mA Ngaohihi - DC Reverse (Vr) (Max) 40V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-323-3 Tere Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Raupapa - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-70, SOT-323 Ētahi Ingoa 1727-4804-2
568-6004-2-ND
BAS40-06W T/R
BAS40-06W T/R-ND
BAS40-06W,115-ND
Te Mahinga Mahi - Ngaru 150°C (Max) Momo Tae Surface Mount
Momo Tono Schottky Te Whirihoranga Diode 1 Pair Common Anode
Whakaahuatanga Taipitopito Diode Array 1 Pair Common Anode Schottky 40V 120mA (DC) Surface Mount SC-70, SOT-323 I teie nei - Tapeke Reverse @ Vr 10µA @ 40V
I teie nei - Te Whakatika Raraunga (Io) (ia Diode) 120mA (DC) Tau Wae Tuakiri BAS40-06W
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BAS40-06T-7-F-36
BAS40-06T-7-F-36
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT523
I roto i te taonga: 5749 pcs
Tikiake:
RFQ
BAS40-06WF
BAS40-06WF
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 120MA SC70
I roto i te taonga: 1827152 pcs
Tikiake: BAS40-06WF.pdf
RFQ
BAS40-07V,115
BAS40-07V,115
Kaihanga: Nexperia
Whakaahuatanga: DIODE ARRAY SCHOTTKY 40V SOT666
Tikiake: BAS40-07V,115.pdf
BAS40-7
BAS40-7
Kaihanga: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT23-3