74LVC2G32GXX
NexperiaNexperia
74LVC2G32GXX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC2G32GXX
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 2CH 2-INP 8X2SON
Ngā Rauemi: 74LVC2G32GXX.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC2G32GXX
Tau Wae 74LVC2G32GXX Kaihanga Nexperia
Whakaahuatanga IC GATE OR 2CH 2-INP 8X2SON Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 166156 pcs Pepa Raraunga 74LVC2G32GXX.pdf
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 8-X2SON (1.35x0.8)
Raupapa 74LVC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-XFDFN Exposed Pad Ētahi Ingoa 1727-7432-1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Momo Momo OR Gate
Taumata Taumahi - Rawa 0.1 V ~ 0.8 V Taumata Taumahi - Teitei 0.95 V ~ 3.4 V
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito OR Gate IC 2 Channel 8-X2SON (1.35x0.8)
I teie nei - Quiescent (Max) 4µA I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 32mA, 32mA