74LVC2G32HD4-7
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
Diodes Incorporated
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74LVC2G32HD4-7
Kaihanga / Waitohu: Diodes Incorporated
Whakaahuatanga hua IC GATE OR 2CH 2-INP DFN2010-8
Ngā Rauemi: 74LVC2G32HD4-7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74LVC2G32HD4-7
Tau Wae 74LVC2G32HD4-7 Kaihanga Diodes Incorporated
He Rahinga Kei te wātea 700962 pcs Pepa Raraunga 74LVC2G32HD4-7.pdf
Tuhinga o mua 1.65 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato X2-DFN2010-8
Raupapa 74LVC Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-XFDFN Ētahi Ingoa 74LVC2G32HD4-7DICT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Utu 2
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 4ns @ 5V, 50pF
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Momo Momo OR Gate
Taumata Taumahi - Rawa - Taumata Taumahi - Teitei -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito OR Gate IC 2 Channel X2-DFN2010-8 I teie nei - Quiescent (Max) 40µA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 32mA, 32mA