74HC4067PW-Q100J
NexperiaNexperia
Nexperia
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74HC4067PW-Q100J
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC MUX/DEMUX 1X16 24TSSOP
Ngā Rauemi: 74HC4067PW-Q100J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74HC4067PW-Q100J
Tau Wae 74HC4067PW-Q100J Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 58647 pcs Pepa Raraunga 74HC4067PW-Q100J.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 2 V ~ 10 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) -
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 45ns, 45ns Whakawhitihia te Kotahitanga -
Pūrere Pūrere Whakarato 24-TSSOP Raupapa Automotive, AEC-Q100
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Ētahi Ingoa 1727-7949-1 Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA)
Whakaoho-a-Whenua (Max) 120 Ohm Tuhinga o mua 1
Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 16:1 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1 Circuit IC Switch 16:1 120 Ohm 24-TSSOP
I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 100nA Crosstalk -
Toha Tae - Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) 6 Ohm
Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 3.5pF -3db Whaiwhata 100MHz