74HC4067D-Q100J
NexperiaNexperia
74HC4067D-Q100J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74HC4067D-Q100J
Kaihanga / Waitohu: Nexperia
Whakaahuatanga hua IC MUX/DEMUX 1X16 24SOIC
Ngā Rauemi: 74HC4067D-Q100J.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74HC4067D-Q100J
Tau Wae 74HC4067D-Q100J Kaihanga Nexperia
He Rahinga Kei te wātea 130727 pcs Pepa Raraunga 74HC4067D-Q100J.pdf
Ngaohihi - Whakaaetanga, Kotahi (V +) 2 V ~ 10 V Ngaohihi - Whakaaetanga, Tino (V ±) -
Whakawhiti Time (Ton, Toff) (Max) 45ns, 45ns Whakawhitihia te Kotahitanga -
Pūrere Pūrere Whakarato 24-SO Raupapa Automotive, AEC-Q100
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Whakaoho-a-Whenua (Max) 120 Ohm
Tuhinga o mua 1 Mahahiko Maha / Whakawhanui Whakawhiti 16:1
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 1 Circuit IC Switch 16:1 120 Ohm 24-SO
I teie nei - Nga rerenga (IS (atu)) (Max) 100nA Crosstalk -
Toha Tae - Tautuhinga Channel-ki-Channel (ΔRon) 6 Ohm
Ko te kaha o te Channel (CS (atu), CD (atu)) 3.5pF -3db Whaiwhata 100MHz