SCF5250VM120
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCF5250VM120
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCF5250VM120
Tau Wae SCF5250VM120 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5733 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 1.32 V Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Tere 120MHz Raupapa SCF52xx
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Packaging Tray Paa / Case 196-LBGA
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -20°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 57 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 SCF52xx Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15) Raraunga Raraunga A/D 6x12b