SCF5249VF140
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCF5249VF140
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 160MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCF5249VF140
Tau Wae SCF5249VF140 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5167 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 160-MAPBGA (15x15)
Tere 140MHz Raupapa SCF52xx
Rahi RAM 96K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, I²S, POR, Serial Audio, WDT
Packaging Tray Paa / Case -
Oscillator Momo External Tae Mahi -20°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 47 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 SCF52xx Microcontroller IC 32-Bit 140MHz ROMless 160-MAPBGA (15x15) Raraunga Raraunga A/D 4x12b