SC68376BGCAB25
Hua Hua
Tau Wae: SC68376BGCAB25
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC68376BGCAB25
Tau Wae SC68376BGCAB25 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 1951 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 160-QFP (28x28)
Tere 25MHz Raupapa M683xx
Packaging Tray Paa / Case 160-BQFP
Ētahi Ingoa 935317085557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 18
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 25MHz ROMless 160-QFP (28x28)
Raraunga Raraunga A/D 16x10b Nui Rahi 32-Bit
Te tukatuka Core CPU32 Hononga CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI
Tau Wae Tuakiri SC68376
I roto i te taonga: 2613 pcs
Tikiake:
RFQ
SC68376BGVAB25
SC68376BGVAB25
Kaihanga: N/A
I roto i te taonga: 2389 pcs
Tikiake:
RFQ
SC68376BAVAB25
SC68376BAVAB25
SC68376BAMAB20
SC68376BGMAB20R
SC68376BGMAB20R
SC68376BGVAB25R
SC68376BGVAB25R
SC68376BACAB25
SC68376BACAB25
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC LED DRVR LIN DIM 25MA 20MLPQ
Tikiake: SC668ULTRT.pdf
SC68376BACAB20
SC68376BACAB20
SC68C2550BIB48,128
SC68C2550BIB48,128
Whakaahuatanga: IC UART DUAL W/FIFO 48-LQFP
SC68376BGVAB20
SC68376BGVAB20
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel