SC68376BAMAB20
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SC68376BAMAB20
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SC68376BAMAB20
Tau Wae SC68376BAMAB20 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2109 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.75 V ~ 5.25 V Pūrere Pūrere Whakarato 160-QFP (28x28)
Tere 20MHz Raupapa M683xx
Rahi RAM 7.5K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 160-BQFP
Ētahi Ingoa 935325461557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tau o I / O 18
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 20MHz ROMless 160-QFP (28x28)
Raraunga Raraunga A/D 16x10b Nui Rahi 32-Bit
Te tukatuka Core CPU32 Hononga CANbus, EBI/EMI, SCI, SPI
Tau Wae Tuakiri SC68376
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SC667ULTRT
SC667ULTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC LED DRVR LIN DIM 25MA 20MLPQ
I roto i te taonga: 61603 pcs
Tikiake: SC667ULTRT.pdf
RFQ
SC68376BACAB25
SC68376BACAB25
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MCU 32BIT ROMLESS 160QFP
I roto i te taonga: 1973 pcs
Tikiake:
RFQ
SC68376BACAB20
SC68376BACAB20
Kaihanga: N/A
Tikiake:
SC68376BGVAB20
SC68376BGVAB20
SC68376BAVAB25
SC68376BAVAB25
SC68376BGMAB20R
SC68376BGMAB20R
SC68376BGMAB20
SC68376BGMAB20
SC658ULTRT
SC658ULTRT
Kaihanga: Semtech
Whakaahuatanga: IC LED DRIVER RGLTR 25MA 14MLPQ
Tikiake: SC658ULTRT.pdf
SC657ULTRT
SC657ULTRT
Tikiake: SC657ULTRT.pdf
SC68376BGCAB25
SC68376BGCAB25
SC668ULTRT
SC668ULTRT
Tikiake: SC668ULTRT.pdf
SC68376BGCAB20
SC68376BGCAB20
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel