PPC5605BCLQ48
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPC5605BCLQ48
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 768KB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPC5605BCLQ48
Tau Wae PPC5605BCLQ48 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4726 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 48MHz Raupapa MPC56xx Qorivva
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 768KB (768K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 121 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM 64K x 8
Whakaahuatanga Taipitopito e200z0h MPC56xx Qorivva Microcontroller IC 32-Bit 48MHz 768KB (768K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20) Raraunga Raraunga A/D 15x10b, 5x12b