PPC5121VY400
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PPC5121VY400
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 516FPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PPC5121VY400
Tau Wae PPC5121VY400 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5700 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.08 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 516-FPBGA (27x27)
Tere 400MHz Raupapa MPC51xx
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 516-BBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tau o I / O 147 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito e300 MPC51xx Microcontroller IC 32-Bit 400MHz ROMless 516-FPBGA (27x27) Raraunga Raraunga -