PCF52274CLU120
Hua Hua
Tau Wae: PCF52274CLU120
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 176LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF52274CLU120
Tau Wae PCF52274CLU120 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4683 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 1.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 176-LQFP (24x24)
Tere 120MHz Raupapa MCF5227x
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, LCD, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 176-LQFP
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 47 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5227x Microcontroller IC 32-Bit 120MHz ROMless 176-LQFP (24x24) Raraunga Raraunga -