PCF52255CAF80
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PCF52255CAF80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PCF52255CAF80
Tau Wae PCF52255CAF80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5812 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Tere 80MHz Raupapa MCF5225x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 56 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF5225x Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x12b