PBLS2003S,115
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PBLS2003S,115
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua TRANS NPN PREBIAS/PNP 1.5W 8SO
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PBLS2003S,115
Tau Wae PBLS2003S,115 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga TRANS NPN PREBIAS/PNP 1.5W 8SO Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5860 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Te Whakatere Emitter Break (Max) 50V, 20V Utu Utu (Max) @ Ib, Ic 150mV @ 500µA, 10mA / 355mV @ 300mA, 3A
Momo Pukapuka 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO
Raupapa - Resistor - Emitter Base (R2) 10 kOhms
Resistor - Base (R1) 10 kOhms Mana - Max 1.5W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Ētahi Ingoa 568-7231-2
PBLS2003S T/R
PBLS2003S T/R-ND
PBLS2003S,115-ND
Momo Tae Surface Mount
Tuhinga - Te whakawhiti 100MHz Whakaahuatanga Taipitopito Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) 1 NPN Pre-Biased, 1 PNP 50V, 20V 100mA, 3A 100MHz 1.5W Surface Mount 8-SO
DC Ripa o Naianei (hFE) (Min) @ Ic, Vce 30 @ 5mA, 5V / 150 @ 2A, 2V I teie nei - Kohikohi Cutoff (Max) 1µA, 100nA
I teie nei - Kohikohi (Ic) (Max) 100mA, 3A Tau Wae Tuakiri PBLS2003