MSC8151SVT1000B
Hua Hua
Tau Wae: MSC8151SVT1000B
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC PROCESSOR SGL DGTL 783FCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSC8151SVT1000B
Tau Wae MSC8151SVT1000B Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4327 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.50V Ngaohihi - Core 1.00V
Momo SC3850 Single Core Pūrere Pūrere Whakarato 783-FCPBGA (29x29)
Raupapa StarCore Packaging Tray
Paa / Case 783-BBGA, FCBGA Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TJ)
A-Chip RAM 576kB Haumahara Korerokore ROM (96 kB)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tau Whakatau 1GHz Tau Wae Tuakiri MSC8151