MSC8144VT800A
Hua Hua
Tau Wae: MSC8144VT800A
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC DSP QUAD 800MHZ 783FCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MSC8144VT800A
Tau Wae MSC8144VT800A Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC DSP QUAD 800MHZ 783FCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5327 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.30V Ngaohihi - Core 1.00V
Momo SC3400 Core Pūrere Pūrere Whakarato 783-FCPBGA (29x29)
Raupapa StarCore Packaging Tray
Paa / Case 783-BBGA, FCBGA Tae Mahi 0°C ~ 90°C (TJ)
A-Chip RAM 10.5MB Haumahara Korerokore External
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Tau Whakatau 800MHz Tau Wae Tuakiri MSC8144