MPXS2010VLQ80
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPXS2010VLQ80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 1MB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPXS2010VLQ80
Tau Wae MPXS2010VLQ80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5416 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 80MHz Raupapa PX
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 1MB (1M x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 1MB (1M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)