MPXS2005VLQ80
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPXS2005VLQ80
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 512KB FLASH 144LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPXS2005VLQ80
Tau Wae MPXS2005VLQ80 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4461 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 80MHz Raupapa PX
Rahi RAM 128K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 512KB (512K x 8) Nga Papahanga Reo DMA, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 105°C (TA)
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito e200z4d PX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
Raraunga Raraunga A/D 32x12b Nui Rahi 32-Bit
Te tukatuka Core e200z4d Hononga CANbus, LINbus, SPI, UART/USART
Tau Wae Tuakiri MPXS2005
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPXQW1K
MPXQW1K
Kaihanga: Cornell Dubilier Electronics
Whakaahuatanga: CAP FILM 1UF 10% 275VAC RADIAL