MPC860PVR80D4
Hua Hua
Tau Wae: MPC860PVR80D4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 883 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 883 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
44 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC860PVR80D4
Tau Wae MPC860PVR80D4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 883 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 80MHz
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Ētahi Ingoa 935309602557 Tae Mahi 0°C ~ 95°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10 Mbps (4), 10/100 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 80MHz 357-PBGA (25x25) Te tukatuka Core MPC8xx
Co-Processors / DSP Communications; CPM Tau Wae Tuakiri MPC860
He Korero Ano HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPC860PZQ80D4
MPC860PZQ80D4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MPU MPC8XX 80MHZ 357BGA
I roto i te taonga: 744 pcs
Tikiake:
RFQ
MPC860PZQ80D4R2
MPC860PZQ80D4R2
Kaihanga: N/A
I roto i te taonga: 948 pcs
Tikiake:
RFQ
MPC860PVR80D4R2
MPC860PVR80D4R2