MPC860PVR66D4
Hua Hua
Tau Wae: MPC860PVR66D4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC860PVR66D4
Tau Wae MPC860PVR66D4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1078 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 66MHz
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Ētahi Ingoa 935325324557 Tae Mahi 0°C ~ 95°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10 Mbps (4), 10/100 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Te tukatuka Core MPC8xx
Co-Processors / DSP Communications; CPM Tau Wae Tuakiri MPC860
He Korero Ano HDLC/SDLC, I²C, IrDA, PCMCIA, SPI, TDM, UART/USART
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MPC860PCZQ50D4
MPC860PCZQ50D4
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
I roto i te taonga: 1049 pcs
Tikiake:
RFQ
MPC860PVR66D4R2
MPC860PVR66D4R2
Kaihanga: N/A
Whakaahuatanga: IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA