MPC8560VT833LC
Hua Hua
Tau Wae: MPC8560VT833LC
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 408 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 408 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
36 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC8560VT833LC
Tau Wae MPC8560VT833LC Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 408 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 783-FCPBGA (29x29) Tere 833MHz
Raupapa MPC85xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DDR, SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 784-BBGA, FCBGA
Ētahi Ingoa 935321158557 Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi 10/100/1000 Mbps (2) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 833MHz 783-FCPBGA (29x29) Te tukatuka Core PowerPC e500