MPC8560VT833LB
Hua Hua
Tau Wae: MPC8560VT833LB
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC8560VT833LB
Tau Wae MPC8560VT833LB Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC85XX 833MHZ 783FCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4744 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 783-FCPBGA (29x29) Tere 833MHz
Raupapa MPC85xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DDR, SDRAM
Packaging Tray Paa / Case 784-BBGA, FCBGA
Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10/100/1000 Mbps (2)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC e500 Microprocessor IC MPC85xx 1 Core, 32-Bit 833MHz 783-FCPBGA (29x29)