MPC855TCZQ66D4
Hua Hua
Tau Wae: MPC855TCZQ66D4
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
44 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC855TCZQ66D4
Tau Wae MPC855TCZQ66D4 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2158 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 66MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tray Paa / Case 357-BBGA
Ētahi Ingoa 935319179557 Tae Mahi -40°C ~ 95°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 66MHz 357-PBGA (25x25) Te tukatuka Core MPC8xx