MPC855TCZQ50D4R2
Hua Hua
Tau Wae: MPC855TCZQ50D4R2
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC855TCZQ50D4R2
Tau Wae MPC855TCZQ50D4R2 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC8XX 50MHZ 357BGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4530 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 357-PBGA (25x25) Tere 50MHz
Raupapa MPC8xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM DRAM
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 357-BBGA
Tae Mahi -40°C ~ 95°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10 Mbps (1), 10/100 Mbps (1)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito MPC8xx Microprocessor IC MPC8xx 1 Core, 32-Bit 50MHz 357-PBGA (25x25)