MPC755BPX350LE
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC755BPX350LE
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCBGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC755BPX350LE
Tau Wae MPC755BPX350LE Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC7XX 350MHZ 360FCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4912 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 360-FCPBGA (25x25) Tere 350MHz
Raupapa MPC7xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 360-BBGA, FCBGA
Ētahi Ingoa 935316707557 Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 360-FCPBGA (25x25) Te tukatuka Core PowerPC