MPC745CVT350LE
Hua Hua
Tau Wae: MPC745CVT350LE
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC745CVT350LE
Tau Wae MPC745CVT350LE Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC7XX 350MHZ 255FCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5590 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 255-FCPBGA (21x21) Tere 350MHz
Raupapa MPC7xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 255-BBGA, FCBGA
Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC Microprocessor IC MPC7xx 1 Core, 32-Bit 350MHz 255-FCPBGA (21x21)