MPC7410HX400LE
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC7410HX400LE
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC74XX 400MHZ 360FCCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC7410HX400LE
Tau Wae MPC7410HX400LE Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC74XX 400MHZ 360FCCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4588 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 1.8V, 2.5V, 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 360-CBGA (25x25) Tere 400MHz
Raupapa MPC74xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 360-BCBGA, FCCBGA
Ētahi Ingoa 935325389157 Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi - Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC G4 Microprocessor IC MPC74xx 1 Core, 32-Bit 400MHz 360-CBGA (25x25) Te tukatuka Core PowerPC G4