MPC603RVG200LC
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MPC603RVG200LC
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU MPC6XX 200MHZ 255FCCBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MPC603RVG200LC
Tau Wae MPC603RVG200LC Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU MPC6XX 200MHZ 255FCCBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5780 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 3.3V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 255-FCCBGA (21x21) Tere 200MHz
Raupapa MPC6xx Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 255-BCBGA Exposed Pad
Tae Mahi 0°C ~ 105°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito PowerPC 603e Microprocessor IC MPC6xx 1 Core, 32-Bit 200MHz 255-FCCBGA (21x21)