MMRF1005HSR5
Hua Hua
Tau Wae: MMRF1005HSR5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FET RF 120V 1.3GHZ NI-780S
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 372 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 372 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMRF1005HSR5
Tau Wae MMRF1005HSR5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga FET RF 120V 1.3GHZ NI-780S Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 372 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 120V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato NI-780S
Raupapa - Mana - Whakaputa 250W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case NI-780S
Ētahi Ingoa 935315357178 Whakaahua Ata -
Hua 22.7dB Rautanga 1.3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.3GHz 22.7dB 250W NI-780S Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 100mA