MMRF1005HR5
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMRF1005HR5
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua FET RF 120V 1.3GHZ NI-780
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 352 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 352 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMRF1005HR5
Tau Wae MMRF1005HR5 Kaihanga N/A
Whakaahuatanga FET RF 120V 1.3GHZ NI-780 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 352 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakamātau 50V Putanga - Kua tohua 120V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato NI-780
Raupapa - Mana - Whakaputa 250W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case NI-780
Ētahi Ingoa 935315356178 Whakaahua Ata -
Hua 22.7dB Rautanga 1.3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 50V 100mA 1.3GHz 22.7dB 250W NI-780 Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 100mA