MMC2107CFCAF33
Hua Hua
Tau Wae: MMC2107CFCAF33
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 128KB FLASH 100LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMC2107CFCAF33
Tau Wae MMC2107CFCAF33 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4067 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 2.7 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 100-LQFP (14x14)
Tere 33MHz Raupapa MCore
Rahi RAM 8K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 128KB (128K x 8) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 100-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 72 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito M210 MCore Microcontroller IC 32-Bit 33MHz 128KB (128K x 8) FLASH 100-LQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 8x10b