MMC2001HCAB33B
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MMC2001HCAB33B
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 256KB ROM 144LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MMC2001HCAB33B
Tau Wae MMC2001HCAB33B Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4224 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 33MHz Raupapa MCore
Rahi RAM 32K x 8 Momo Momo Ratonga ROM
Rahi Motu Ratonga 256KB (256K x 8) Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Ētahi Ingoa 935315771557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 24
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito M210 MCore Microcontroller IC 16/32-Bit 33MHz 256KB (256K x 8) ROM 144-LQFP (20x20)