MCIMX7D3EVK10SC
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCIMX7D3EVK10SC
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua NO EPDC, 2 ETH, NO CAN, 2 OTG 1
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
152 pcs
608 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCIMX7D3EVK10SC
Tau Wae MCIMX7D3EVK10SC Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5867 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Pūrere Pūrere Whakarato 488-FBGA (12x12) Tere 1.0GHz
Raupapa i.MX7D Ngā Āhuatanga Haumarutanga A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS
SATA - Kaiwhakahaere RAM LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L
Packaging Tray Paa / Case 488-TFBGA
Ētahi Ingoa 568-13662
MCIMX7D3EVK10SC-ND
Tae Mahi -20°C ~ 105°C (TJ)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 2 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā whakatere o te whakairo No
Paparangi 10/100/1000 Mbps (2) Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga Keypad, LCD, MIPI
Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.0GHz 488-FBGA (12x12) Te tukatuka Core ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4