MCIMX7D2DVM12SC
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MCIMX7D2DVM12SC
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua I.MX 7D 1.2 GHZ 19X19 MAPBGA
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCIMX7D2DVM12SC
Tau Wae MCIMX7D2DVM12SC Kaihanga N/A
Whakaahuatanga I.MX 7D 1.2 GHZ 19X19 MAPBGA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 5676 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 1.8V, 3.3V USB USB 2.0 + PHY (1), USB 2.0 OTG + PHY (2)
Pūrere Pūrere Whakarato 541-MAPBGA (19x19) Tere 1.2GHz
Raupapa i.MX7D Ngā Āhuatanga Haumarutanga A-HAB, ARM TZ, CAAM, CSU, SJC, SNVS
SATA - Kaiwhakahaere RAM LPDDR2, LPDDR3, DDR3, DDR3L
Packaging Tray Paa / Case 541-LFBGA
Ētahi Ingoa 568-13376
Tae Mahi 0°C ~ 85°C (TJ)
Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 2 Core, 32-Bit Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours)
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi 10/100/1000 Mbps (2)
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga Keypad, LCD, MIPI Whakaahuatanga Taipitopito ARM® Cortex®-A7, ARM® Cortex®-M4 Microprocessor IC i.MX7D 2 Core, 32-Bit 1.2GHz 541-MAPBGA (19x19)