MCF5272CVF66
Hua Hua
Tau Wae: MCF5272CVF66
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT 16KB ROM 196MAPBGA
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5272CVF66
Tau Wae MCF5272CVF66 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4373 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 3 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Tere 66MHz Raupapa MCF527x
Rahi RAM 1K x 32 Momo Momo Ratonga ROM
Rahi Motu Ratonga 16KB (4K x 32) Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 196-LBGA
Ētahi Ingoa 935322683557 Oscillator Momo External
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 32
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 66MHz 16KB (4K x 32) ROM 196-MAPBGA (15x15)