MCF5271CVM100J
Hua Hua
Tau Wae: MCF5271CVM100J
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 196MAPBGA
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MCF5271CVM100J
Tau Wae MCF5271CVM100J Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 5133 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.4 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 196-MAPBGA (15x15)
Tere 100MHz Raupapa MCF527x
Rahi RAM 64K x 8 Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo DMA, WDT
Packaging Tray Paa / Case 196-LBGA
Oscillator Momo External Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 61 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito Coldfire V2 MCF527x Microcontroller IC 32-Bit 100MHz ROMless 196-MAPBGA (15x15) Raraunga Raraunga -