MC9S08LL36CLK
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC9S08LL36CLK
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 36KB FLASH 80LQFP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC9S08LL36CLK
Tau Wae MC9S08LL36CLK Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 4502 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 80-LQFP (14x14)
Tere 40MHz Raupapa S08
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 36KB (36K x 8) Nga Papahanga Reo LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 80-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 39 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 36KB (36K x 8) FLASH 80-LQFP (14x14) Raraunga Raraunga A/D 10x12b