MC9S08LL36CLH
N/A
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MC9S08LL36CLH
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 8BIT 36KB FLASH 64LQFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
800 pcs
1600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC9S08LL36CLH
Tau Wae MC9S08LL36CLH Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 29667 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Pūrere Pūrere Whakarato 64-LQFP (10x10)
Tere 40MHz Raupapa S08
Rahi RAM 4K x 8 Momo Momo Ratonga FLASH
Rahi Motu Ratonga 36KB (36K x 8) Nga Papahanga Reo LCD, LVD, POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 64-LQFP
Ētahi Ingoa 935314104557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 37
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 36KB (36K x 8) FLASH 64-LQFP (10x10) Raraunga Raraunga A/D 8x12b