MC68EC040FE33A
Hua Hua
Tau Wae: MC68EC040FE33A
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M680X0 33MHZ 184CQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68EC040FE33A
Tau Wae MC68EC040FE33A Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M680X0 33MHZ 184CQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4573 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 184-CQFP (31x31) Tere 33MHz
Raupapa M680x0 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 184-BCQFP
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68040 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 33MHz 184-CQFP (31x31)