MC68EC030FE40C
Hua Hua
Tau Wae: MC68EC030FE40C
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MPU M680X0 40MHZ 132CQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68EC030FE40C
Tau Wae MC68EC030FE40C Kaihanga N/A
Whakaahuatanga IC MPU M680X0 40MHZ 132CQFP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 4328 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - I / O 5.0V USB -
Pūrere Pūrere Whakarato 132-CQFP (24x24) Tere 40MHz
Raupapa M680x0 Ngā Āhuatanga Haumarutanga -
SATA - Kaiwhakahaere RAM -
Packaging Tray Paa / Case 132-BCQFP
Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA) Te maha o te Poari / Te Whanui Nui 1 Core, 32-Bit
Ngā whakatere o te whakairo No Paparangi -
Whakaatu me nga Kaiwhakahaere Atanga - Whakaahuatanga Taipitopito 68030 Microprocessor IC M680x0 1 Core, 32-Bit 40MHz 132-CQFP (24x24)