MC68331CPV16
Hua Hua
Tau Wae: MC68331CPV16
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 144LQFP
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68331CPV16
Tau Wae MC68331CPV16 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 6032 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 144-LQFP (20x20)
Tere 16MHz Raupapa M683xx
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 144-LQFP
Oscillator Momo Internal Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tau o I / O 18 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Rae EEPROM -
Whakaahuatanga Taipitopito CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 16MHz ROMless 144-LQFP (20x20) Raraunga Raraunga -