MC68331CEH25
Hua Hua
Tau Wae: MC68331CEH25
Kaihanga / Waitohu: N/A
Whakaahuatanga hua IC MCU 32BIT ROMLESS 132QFP
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MC68331CEH25
Tau Wae MC68331CEH25 Kaihanga N/A
He Rahinga Kei te wātea 2854 pcs Pepa Raraunga
Ngaohihi - Whakaaetanga (Vcc / Vdd) 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 132-PQFP (24.13x24.13)
Tere 25MHz Raupapa M683xx
Rahi RAM - Momo Momo Ratonga ROMless
Rahi Motu Ratonga - Nga Papahanga Reo POR, PWM, WDT
Packaging Tray Paa / Case 132-BQFP Bumpered
Ētahi Ingoa 935323945557 Oscillator Momo Internal
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tau o I / O 18
Rae EEPROM - Whakaahuatanga Taipitopito CPU32 M683xx Microcontroller IC 32-Bit 25MHz ROMless 132-PQFP (24.13x24.13)