SE30R4LTC
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
SE30R4LTC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SE30R4LTC
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 6073 RPM 12VDC
Ngā Rauemi: 1.SE30R4LTC.pdf2.SE30R4LTC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SE30R4LTC
Tau Wae SE30R4LTC Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 6073 RPM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2293 pcs Pepa Raraunga 1.SE30R4LTC.pdf2.SE30R4LTC.pdf
Taumaha 0.463 lb (210.01g) Putanga - Kua tohua 12VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 7.08 / 50
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Square - 1.181" x 1.181" (30.00mm x 30.00mm) Raupapa SE30
RPM 6073 RPM Mana - Ka tohua -
Tae Mahi - Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.866" (22.00mm)
Momo Momo Brushed Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks Te roa - Tae me te Whakanui 0.512" (13.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautaki Whakaiti Kino -
Mahinga Standard Ngā āhuatanga -
Momo Kuputuhi - Taitapa - Tae 0.197" (5.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 6073 RPM 12VDC Whakaaetanga -