SE30R2NTCD
NMB Technologies Corp.NMB Technologies Corp.
NMB Technologies Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SE30R2NTCD
Kaihanga / Waitohu: NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga hua BRUSH MOTOR DC 30MM X 60MM
Ngā Rauemi: 1.SE30R2NTCD.pdf2.SE30R2NTCD.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SE30R2NTCD
Tau Wae SE30R2NTCD Kaihanga NMB Technologies Corp.
Whakaahuatanga BRUSH MOTOR DC 30MM X 60MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6960 pcs Pepa Raraunga 1.SE30R2NTCD.pdf2.SE30R2NTCD.pdf
Taumaha 0.463 lb (210.01g) Putanga - Kua tohua 24VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 9.91 / 70
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Connector
Rahi / Rahi Square - 1.181" x 1.181" (30.00mm x 30.00mm) Raupapa -
RPM 5300 RPM Mana - Ka tohua -
Ētahi Ingoa P121384
SE30R2NTC
SE30R2NTC-ND
Tae Mahi -
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.866" (22.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.512" (13.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.197" (5.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 5300 RPM 24VDC